uitslagen

AG Antwerp 10 Miles
tijddeelnemerclubranking
1:06:16 Geert Molenberghs Antwerpen-Amerloo 598
1:13:29 arno meessens Aartselaar – 4 Rivieren 1908
1:16:28 Emiel Nollet Ieper 2855
1:17:44 gert van den eynde Aartselaar – 4 Rivieren 3352
1:18:25 Jules Lagae Mol 3651
1:18:25 Basile Van Oosterwyck Mol 3649
1:20:33 Herman Van de Velde Wetteren 4568
1:22:50 Bert Verdonck Mol 5653
1:25:10 bert pauwels Aartselaar – 4 Rivieren 6875
1:26:46 Bruno Nollet Antwerpen-Amerloo 7807
1:27:46 Philippe De Roeck Mol 8425
1:28:28 Karine Van Herreweghe Wetteren 8871
1:29:08 Jason Dyck Antwerpen-Amerloo 9306
1:29:29 Jeroen Impens Antwerpen-Amerloo 9532
1:30:02 Pieter Nollet Antwerpen-Amerloo 9910
1:31:17 olivier van grunderbeek Aartselaar – 4 Rivieren 10680
1:32:11 César SMET Mol 11194
1:32:20 Rik Meynen Mol 11287
1:32:47 Marieke Impens Antwerpen-Amerloo 11576
1:33:40 Albert Edouard JANSSEN Tienen 12087
1:34:08 Frank Peetroons Antwerpen-Amerloo 12376
1:36:22 Nele Van de Velde Wetteren 13637
1:37:36 Els Bauwmans Harelbeke 14380
1:37:44 Jan Maes Harelbeke 14452
1:38:32 piet wigerinck Aartselaar – 4 Rivieren 14950
1:41:30 Annelore Van troyen Antwerpen-Amerloo 16468
1:43:13 Wim SMET Mol 17320
1:43:50 stijn wigerinck Aartselaar – 4 Rivieren 17608
1:45:34 Smet Roland Knokke-Oostkust 18347
1:46:54 Céline Rombouts Mol 18892
1:46:54 Mieke Oeyen Mol 18894
1:50:11 Bernadette Moortgat Wetteren 19988
1:57:44 Vincent CROLLA Tienen 21444
2:00:33 Paul Lemmens Beveren-Waas 21758
2:02:18 Annelies Van der Wee Antwerpen-Amerloo 21896
raf De Schepper Aartselaar – 4 Rivieren 0
AG Antwerp Short Run 5 K
tijddeelnemerclubranking
0:28:10 Marijke Beel Mol 642
0:30:48 Martijn Verdonck Mol 1181
0:31:54 Jan Janssens Antwerpen-Amerloo 1441
0:33:34 Saartje Impens Antwerpen-Amerloo 1912
0:34:03 Dagmar Pasternak Antwerpen-Amerloo 2056
0:36:08 Aygyul Gyuler Antwerpen-Amerloo 2632
0:36:30 Renske Koelega Antwerpen-Amerloo 2724
Alpro Kids Run 1,4 K (4 - 12 jaar)
tijddeelnemerclubranking
Kampioen George Impens Antwerpen-Amerloo 1
Kampioen Boris Impens Antwerpen-Amerloo 1
Kampioen Ayda Gyuler Antwerpen-Amerloo 1
Kampioen Hanna Koelega Antwerpen-Amerloo 1
Kampioen Thimon Janssens Antwerpen-Amerloo 1
Kampioen Suzanne Janssens Antwerpen-Amerloo 1
Kampioen Nathan Van Laere Wetteren 1
Kampioen Max Van Laere Wetteren 1